ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ РЖИЩІВСЬКОЇ МТГ: ЗАВЕЗЕНО ДИТЯЧЕ ХАРЧУВАННЯ ВІД БЛАГОДІЙНИКІВ ГО «СОЮЗ ЕКСПЕРТІВ УКРАЇНИ» ТА КОМПАНІЇ NESTLE!

Дата: 08.03.2022 12:43

Фото без опису7 березня від ГО «Союз експертів України» (представник Ігор Стародубов) та компанія Nestle (представник Микола Овсейчук) передали в Гуманітарний штаб Ржищівської МТГ 120 пачок дитячого харчування. Наразі на території нашої громади перебуває велика кількість родин з дітками, які вимушені були покинути свої домівки, щоб сховатися від російських окупантів. В магазинах є залишки, але цього вкрай недостатньо щоб забезпечити всіх діточок.

Дана продукція передана у Ржищівську службу у справах сім’ї та дітей та найближчим часом буде роздана родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Ми дякуємо всім нашим партнерам, волонтерам, жителям та підприємцям громади, які кожного дня допомагають поповнювати запаси штабу. Разом ми сила!

P.S. Повна інформація про роботу штабу за тиждень буде надаватися щосереди.