До уваги пенсіонерів, що тимчасово змінили місце проживання!

Дата: 14.03.2022 14:39

Фото без описуВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 162 від 26 лютого 2022 року пенсіонери, які отримують пенсію через АТ «Укрпошта» та у зв’язку зі зміною фактичного місця проживання на період введення воєнного стану, мають можливість звернутися до відділу обслуговування громадян №10 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку чи в особистому електронному кабінеті на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, а також особистого звернення для оформлення заяви на виплату пенсій, грошових допомог шляхом переказу коштів одержувачу без відкриття рахунка у банку, який є уповноваженим на провадження розрахунково-касових операцій з коштами Пенсійного фонду України.

Окрім того, виплата соціальної допомоги дітям з інвалідністю, яким виповнилося 18 років у лютому 2022 р. та в інших місяцях під час дії правового режиму воєнного стану і які не встигли пройти обстеження та отримати висновок медико-соціальної експертизи щодо встановлення статусу особи з інвалідністю, продовжується на період дії правового режиму воєнного стану та на один місяць після дати його скасування.

Виплата пенсії може здійснюватися без урахування строків, визначених частиною першою статті 47 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, та в розмірах не менших, ніж були встановлені за попередній місяць, з подальшим проведенням перерахунку.

Важливо ! Заяви можуть подати тільки ті пенсіонери, що змінили фактичне місце проживання.

Телефони гарячої лінії

(04573) 6-12-65 м.Кагарлик