ЯК ЖИТЕЛЯМ ГРОМАДИ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ГРОМАДЯНАМ ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ В РЖИЩІВСЬКОМУ ГУМАНІТАРНОМУ ШТАБІ

Дата: 14.03.2022 17:08
Кількість переглядів: 2075

19-й день війни. 14 березня 2022 рік.

На 14 березня в Центрі наявні:

- дитячий теплий одяг та взуття різних розмірів;

- дитяче харчування для немовлят;

- дитячі товари та засоби гігієни: підгузки, серветки та інші супутні товари;

- медичні препарати для дітей та дорослих;

- продукти харчування тривалого зберігання.

Жителі громади мають звернутися до штабу гуманітарної допомоги та повідомити про свої нагальні потреби в засобах гігієни, харчуванні чи медичних препаратах.

В селах громади за допомогою потрібно звернутися до старости села або працівників відділу культури, що працюють у кожному населеному пункті Ржищівської МТГ.

Ці злагоджені дії між жителями та підрозділами місцевої влади допоможуть надати швидко допомогу тим хто її потребує.

Наразі Ржищівський штаб гуманітарної допомоги отримує волонтерську підтримку з усіх регіонів України.

Всі надходження та видача допомоги чітко реєструється у спеціальному журналі за підпису відповідальних осіб для унеможливлення спекуляцій.

По всій території України ускладнена логістика доставки вантажів, перевезення товарів можуть затримуватися на декілька днів. Всі хто очікує допомоги отримає її. Але для цього необхідно повідомити до Ржищівського гуманітарного штабу, що ви її потребуєте.

Також, просимо всіх внутрішньо переміщених осіб зареєструватися, щоб розуміти всі нагальні потреби: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSchisn31ZurWo.../viewform

Працівники Ржищівського штабу гуманітарної допомоги працюють та чекають людей, що опинилися у складних життєвих обставинах щодня з 10:00 до 16:00 години.

Телефон для довідок: 2-15-75

Контакти відповідальних осіб гуманітарного штабу:

Любов Дорофеева, 067-131-81-05.

Разом до перемоги!