ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПРИЗНАЧИВ НОВОГО ГОЛОВУ КОДА

Дата: 16.03.2022 08:13
Кількість переглядів: 1975

Фото без описуНовим головою Київської військово-цивільної адміністрації став генерал-лейтенант Олександр Павлюк

Президент України Володимир Зеленський призначив керівником Київської обласної військової адміністрації Героя України, генерал-лейтенанта Олександра Павлюка. Попередній очільник Київщини Олексій Кулеба буде допомагати Олександру Павлюку.

Про це стало відомо зі звернення президента України Володимира Зеленського 15 березня.

“Окупанти продовжують вважати захоплення столиці своєю ключовою метою, політичною метою. Вони сподіваються, що контроль над Києвом дасть їм контроль над Україною. Це абсурд, абсолютний, з усіх точок зору.

Щоб додатково посилити оборону столиці та Київської області я призначив керівником обласної військової адміністрації Олександра Павлюка, героя України, генерал-лейтенанта, командувача Операцією об?єднаних сил. Звільнений голова обласної адміністрації Олексій Кулеба допомагатиме військовому керівництву. Тож, київський напрямок та ситуація в області отримують ще більшу увагу”, – зазначив президент України.