ДО ВІДОМА БАТЬКІВ ШКОЛЯРІВ, ЯКІ ТИМЧАСОВО ПЕРЕБУВАЮТЬ У РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 30.03.2022 09:20

Фото без описуаклади загальної середньої освіти Ржищівської ТМГ надають освітні послуги за дистанційною формою навчання. Запрошуємо ваших дітей продовжити навчання в закладах нашої громади. Для цього потрібна заява довільної форми одного з батьків (опікунів, іншого законного представника, родича) здобувача освіти, яку можна надати факсом, електронною поштою, іншими засобами зв’язку чи у будь-який інший спосіб (за вибором заявника).

Радо чекаємо на діток в таких закладах громади:

• ОЗО «Ржищівський ліцей «Лідер», за адресою: м. Ржищів, вул.Першого Травня,10, та у філіях, що розташовані в с.Півці і с. Кузьминці;
  • ОЗО «Ржищівська гімназія «Гармонія», яка знаходиться за адресою: м.Ржищів, вул. Адмірала Петренка, 2 та у філіях, що у с. Балико-Щучинка та с.Гребені;
  • ОЗ «Стайківська ЗОШ І-ІІІ ст.», за адресою: с. Стайки, вул.Київська, 2 та у філії, що в с.Стрітівка;
  • Піївська ЗОШ І-ІІІст. що в с.Пії;
  • Грушівський НВК «ЗОШ І-ІІст. – ДНЗ», за адресою с.Грушів, вул.Будівельників,1.

Інфо: Відділ освіти