РЯТУВАЛЬНИКИ ІНФОРМУЮТЬ ГРОМАДЯН

Дата: 31.03.2022 09:27

Фото без опису29 березня рятувальники Обухівскього районного управління провели профілактичний рейд в м. Ржищів та с. Стайки щодо заборони спалювання сухої рослинності та можливих небезпек в період воєнного стану.

Працівники ДСНС розповіли громадянам про шкоду та небезпеку, яку несе в собі спалювання сухої рослинності як для власного здоров‘я, так і навколишнього середовища.

Пояснили громадянам, що в Україні йде війна. Усі підрозділи ДСНС переведені на посилений варіант несення служби, тому громадяни повинні бути свідомими та не провокувати пожеж у природних екосистемах для того, щоб зберегти людський та матеріальний ресурс для ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій, що виникли внаслідок військових дій.

Рятувальники нагадали про відповідальність, яка настає за такі злочинні дії. Наголосили про порядок дій при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

Наостанок роздали всім громадянам інформаційні листівки на відповідну тематику.