Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Головним пріоритетом у діяльності Державної служби зайнятості в період воєнного стану є сприяння працевлаштуванню безробітних на вільні робочі місця, а також посилення гарантій на отримання допомоги по безробіттю

Дата: 30.03.2022 09:41
Кількість переглядів: 282

Фото без описуНаразі Ржищівська міська філія Київського обласного  працюємо у дистанційному режимі, але прийом громадян ведеться щодня. Стати на облік безробітний може незалежно від фактичного місця проживання і реєстрації.

Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову від 19 березня 2022 року №334 “Деякі питання реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, нарахування та виплати допомоги по безробіттю на період дії воєнного стану”.

У документі визначено можливі способи подачі заяви для набуття статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю:

  • через «Портал Дія», зокрема через мобільний додаток «Порталу Дія»;
  • ?особисто в центрі зайнятості;
  • за допомогою засобів телекомунікаційного зв'язку.

Реєстрація безробітного може припинятися у разі невідвідування (не підтвердження наміру перебування у статусі безробітного) без поважних причин центру зайнятості протягом 30 робочих днів з дати прийняття рішення про таке відвідування або з дати останнього підтвердження перебувати у статусі безробітного.

Також у документі передбачається припинення реєстрації безробітного в разі його відмови від виконання суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану. Тож не працевлаштовані українці, які отримують державну допомогу, зобов’язані брати участь у таких роботах на вимогу військового командування або органів місцевого самоврядування.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора