ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 01.04.2022 14:40

31 березня 2022 року відбулося (03) позачергове засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 18 членів виконкому.

Фото без описуНа порядку денному було 9 питань, що потребували термінового вирішення. З основного: члени виконавчого комітету затвердили Програму підтримки заходів та робіт з територіальної оборони на території Ржищівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки та Програму підтримки внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб та цивільного населення в умовах воєнного стану на території Ржищівської міської територіальної громади на 2022 рік, виділено кошти з резервного фонду, внесено зміни до рішення Ржищівської міської ради Київської області від 17.12.2021 року №1306-17-08 “Про бюджет Ржищівської міської територіальної громади Київської області на 2022 рік”.

Розглянули проекти, що стосувалися захисту прав дитини (встановлення опіки) та надання матеріальної (фінансової) допомоги громадянам Ржищівської МТГ.

Всі проєкти розглянуто, рішення схвалено.