З 1 квітня та до 31 травня на території Ржищівської міської територіальної громади проходитиме двомісячник благоустрою

Дата: 05.04.2022 11:21

Фото без описуВідповідне розпорядження підписала міський голова Крістіна ЧОРНЕНЬКА. З метою наведення належного санітарного стану у місті Ржищеві та старостинських округах громади під час двомісячника благоустрою буде проведено ряд заходів з впорядкування прибудинкових територій, прилеглих та закріплених територій, придорожніх зелених смуг та паркових зон, впорядкування пам’ятників, скверів, кладовищ тощо.

Загалом, до виконання робіт із санітарного очищення та озеленення території Ржищева та населених пунктів, які входять до складу громади, будуть залучені комунальні підприємства, ОСББ, суб’єкти господарювання, громадські організації, навчальні заклади, заклади охорони здоров’я та небайдужі жителі громади.

Запрошуємо мешканців взяти активну участь в благоустрої нашої громади! Не залишайтеся байдужими, приєднуйтеся до спільної справи, адже чистота нашої територіальної громади починається з чистоти на власному подвір’ї, вулиці.