МЕДИКИ-ВОЛОНТЕРИ З ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ КАРДІОЛОГІЇ ТА КАРДІОХІРУРГІЇ ОБСТЕЖИЛИ МАЛЕНЬКИХ ПАЦІЄНТІВ

Дата: 08.04.2022 08:57

6 квітня до Ржищівського міського центру первинної медико-санітарної допомоги на волонтерській основі прибули лікарі Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, щоб провести прийом та обстеження маленьких пацієнтів Ржищівської громади.

Фото без описуБуло оглянуто 35 малюків та підлітків, зроблено електрокардіоргами, а також ультразвукова діагностика серця (ехокардіографія), проведені консультації та направлено до центру дитячої кардіології та кардіохірургії для додаткового обстеження тих діток, які цього потребують.

Працювали в нас лікар-кардіохірург Юлія Кузьменко, лікар-кардіоревматолог Юлія Позняк, медична сестра ЛарисаТрихліб, за що ми їм безмежно вдячні!)????????

Все буде Україна????????

Інфо: ПМСД