В’ЇЗД НА ТЕРИТОРІЮ ОГЛЯДОВОГО МАЙДАНЧИКА «ЛИПКИ» У РЖИЩЕВІ ТИМЧАСОВО ЗАБОРОНЕНО

Дата: 12.04.2022 14:02

Масив «Липки» у Ржищеві став своєрідним місцем паломництва не лише туристів, але і місцевих жителів із-за неймовірних краєвидів. Проблема в тому, що багато бажаючих зробити красиві атмосферні фото під’їздять на авто майже до краю кручі, а це призводить до її руйнації та становить серйозну небезпеку для життя та здоров’я людей. З настанням тепла, ця проблема знову стає актуальною. Окрім того, дана місцевість досить упізнавана.

У зв'язку з цим, та враховуючи рекомендації військових, міським головою було видано розпорядження щодо заборони на період воєнного стану на території оглядового майданчика «Липки» по вул.Липова у м.Ржищеві Київської області:

• в’їзд транспортних засобів;
  • фото- та відеофіксацію.

Забезпечувати дотримання населенням вимог даного розпорядження доручено добровольчому формуванню Ржищівської міської територіальної громади № 1.

Просимо жителів та гостей міста з розумінням віднестися до даних вимог.