В РЖИЩЕВІ ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ ЗА ПРОГРАМОЮ «ДІТИ ТА ВІЙНА. НАВЧАННЯ ТЕХНІК ЗЦІЛЕННЯ»

Дата: 10.04.2022 14:10

Фото без опису5-7 квітня в Ржищеві в рамках проекту "Рука допомоги Україні" відбувся тренінг за програмою "Діти та війна. Навчання технік зцілення".

Ржищівська громада налічує 14,5 тисяч місцевих жителів, з початком війни ще прийняла більше 7 тисяч переселенців.

Тренінг відбувся в приміщені Євангельскоі Церкви, де було організовано навчання для 10 спеціалістів - психологів та деяких переселенців, членів Київської Церкви Христа. Навчала їх київський психолог проекту "Рука допомоги Україні" Наталія Подоляк. Говорили про психологічну травму, наслідки воєнних подій для психіки дітей та дорослих, про способи подолання цих наслідків.

Наступна зустріч відбулася в конференц-залі БК. Заплановані заходи і в селах Ржищівської громади. Слідкуйте за оголошеннями на нашій сторінці.

Організатор - благодійний фонд «Надія по всьому світові».