Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області нагадує про правила пожежної безпеки під час святкування Великодніх свят!

Дата: 14.04.2022 18:30

Невдовзі на українців очікує свято Воскресіння Христового, або Великдень. Це одне з найважливіших християнських торжеств, яке пов’язано не тільки з Богослужінням та освяченням Великодніх страв, а й з масовим використанням відкритого вогню зокрема свічок і лампадок.
Відтак, аби Великдень не залишився трагедією, Обухівське РУ звертається до громадян з проханням не забувати про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята.

• Вдома у ході приготування Пасхи та різноманітних святкових страв слід обережно поводитись з газовими та електричними побутовими приладами, аби не призвести до пожежі на кухні.
  • Під час Богослужіння в церкві варто зберігати безпечну відстань від інших прихожан.
  • У Великодньому кошику свічку слід розмістити таким чином аби полум’я знаходилось на безпечні відстані від поліетилену чи самого плетеного кошика та не торкалось до них.
  • У жодному разі не слід підпускати дітей до відкритого вогню, адже вони можуть нашкодити собі чи спровокувати загорання.
  • І наостанок, повернувшись із церкви додому свічку слід поставити у вогнетривкий підсвічник подалі від легкозаймистих предметів.

Дотримуючись цих нескладних правил Ви убезпечите себе і своїх близьких від руйнівної пожежі.