Рятувальники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з настоятелями храмів та парафіянами.

Дата: 18.04.2022 13:48

Фото без опису15 квітня працівниками Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області У РУ ГУ  проведено інструктажі із настоятелями культових споруд та парафіянами Ржищівської територіальної громади Обухівського району, щодо забезпечення пожежної безпеки під час святкування Великодніх свят. Фахівці ДСНС звернули увагу священнослужителів на необхідності утримання в справному стані електромереж, належний стан шляхів евакуації, наявність в приміщеннях первинних засобів пожежогасіння. Крім того, наголосили на суворому дотриманні правил пожежної безпеки, особливо при використанні відкритого вогню під час богослужінь.

У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи настоятелі храмів мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на всі питання щодо протипожежної безпеки.