У ЗАСТОСУНКУ «ДІЯ» ЗАПУСТИЛИ КОМПЛЕКСНУ ПОСЛУГУ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО-ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ (ДОВІДКИ, ВИПЛАТИ ТОЩО)

Дата: 20.04.2022 10:16

Запустили комплексну послугу для внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Люди, які змушені були покинути свій дім і переїхали в межах України через повномасштабне вторгнення рф, можуть оформити статус ВПО у Дії та отримати виплату від держави — для себе і своїх дітей.

Ви можете отримувати щомісяця 2 000 грн на себе та 3 000 грн на кожну вашу дитину. Гроші можна отримати на картку єПідтримка та витратити на будь-що (або ж зняти готівку).

Важливо: послуга в застосунку Дія стосується тільки тих людей, які зараз перебувають в Україні та тих, хто досі не мав статусу ВПО. Трохи згодом з’явиться можливість податися на допомогу для всіх переселенців.

Соціальні допомоги постраждалим від війни: інформація про виплати, допомогу та отримання статусу внутрішньо переміщеної особи - на сайті Мінсоцполітики https://groshi.edopomoga.gov.ua/.

Оновлюйте застосунок Дія, щоб скористатись послугою.