ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 25.04.2022 14:37

Фото без опису21 квітня 2022 року відбулося чергове (06) засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 17 членів виконкому. На порядку денному було розглянуто 13 питань основного порядку денного та 5 додаткових. Члени виконавчого комітету ухвалили рішення щодо виділення коштів з Програми підтримки заходів та робіт з територіальної оборони на території Ржищівської МТГ на 2022 – 2024 рр.. на загальну суму 35 500,00 грн, розглянули проекти, що стосувалися захисту прав дітей (надання дозволу на вчинення правочину з нерухомістю), надання матеріальної (фінансової) допомоги громадянам Ржищівської МТГ. Частина питань традиційно стосувалися містобудування, архітектури та житлово–комунального господарства (надання дозволу на зміну поштової адреси нерухомого майна, виготовлення будівельного паспорту, зміну нарахування орендної плати тощо). За результатами роботи виконавчого комітету один проєкт рішення було відправлено на доопрацювання, інші – схвалено.