ПРО ДОТРИМАННЯ УМОВ ВОЄННОГО СТАНУ НА ПЕРІОД ПОМИНАЛЬНИХ ДНІВ

Дата: 29.04.2022 14:54

Відповідно до розпорядження начальника Київської обласної військової адміністрації від 22.04.2022 № 211 «Про перебування громадян у громадських місцях у період Великодніх свят та поминальних днів на час дії воєнного стану», закликаємо вас свідомо і відповідально поставитись до здійснення поминальних заходів, які традиційно відбуваються протягом післяпасхальних днів, та слідувати наступним рекомендаціям:

- обмежити час знаходження на території кладовища;

- утриматися від приймання їжі на кладовищі.

У зв’язку з воєнним станом міський транспорт для підвезення громадян до кладовищ у Ржищеві у період поминальних днів задіяний не буде.

Заїзд до центрального кладовища здійснювати - з боку АЗС, а виїзд – зі сторони ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей».

Будьте відповідальними до себе, близьких та довкілля!

Відмовтесь від штучних квітів, зберігайте світлу пам’ять про померлих, піклуючись про майбутні покоління, обирайте живі квіти та рослини.