ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ У РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 08.05.2022 15:24

Фото без опису8 травня Крістіна ЧОРНЕНЬКА – голова Ржищівської міської ради разом із делегацією у складі старостів громади, депутатів міськради, працівників культури та членів Ради Ветеранів разом із учасниками Народного ансамблю танцю «Дивосвіт», які несли Державний Прапор України та корзину квітів, вшанували пам’ять загиблих воїнів та жертв Другої світової війни, поклавши квіти:

• до пам’ятника жертвам нацистських репресій в урочищі Крутий вивіз м.Ржищів;
  • до Братської могили в Ржищівському будівельному технікумі;
  • до Братської могили в м. Ржищів у парк ім. Т.Г. Шевченка;
  • до підніжжя пам’ятника загиблим воїнам та жертвам нацизму на Меморіальному комплексі «Букринський плацдарм» в селі Балико-Щучинка.

Також із самого ранку за участі старостів громади та працівників культури відбулося покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам та жертвам Другої світової війни у всіх селах Ржищівської громади.

Протягом дня - 8 травня відбувалися поминальні панахиди за жертвами Другої світової війни та молебень за Україну в усіх релігійних організаціях (храмах, церквах) всієї Ржищівської громади.

Зараз, як і в роки Другої світової війни, українці воюють з жорстоким і цинічним агресором. Йому потрібна територія України, а не українці на цій території.

Ця війна за свободу проти імперських амбіцій підступного сусіда-злочинця.

МИ НЕ МАЄМО ПРАВА ПРОГРАТИ І НЕ ПРОГРАЄМО, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє.

НЕ ВІДСТУПАТИ І НЕ ЗДАВАТИСЬ!

Інфо: відділ культури та туризму