Пенсійний фонд України наближує послуги до населення

Дата: 23.05.2022 08:52

Фото без описуГоловне управління Пенсійного фонду України у Київській області постійно працює над підвищенням якості надання послуг мешканцям краю. Важливим кроком у справі наближення послуг до людей є надання можливості отримувати консультації та вирішувати питання пенсійного забезпечення за місцем проживання. Зручною формою такого обслуговування є надання послуг на рівні територіальних громад.

20 травня  головними спеціалістами ВОГ №10 (сервісний центр) Оленою Кокодей та Світланою Мосейчук були проведені такі зустрічі у Ржищеві та Миронівці, під час яких фахівці Фонду надали консультації з питань нарахування та перерахунку пенсій, наголосили про переваги отримання пенсій через банківські установи та розповіли про можливості веб-порталу електронних послуг ПФУ.