Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Олексій Кулеба призначений головою Київської обласної державної адміністрації, відповідний Указ підписав Президент України.

Дата: 21.05.2022 18:19
Кількість переглядів: 215

Фото без описуВідсьогодні Олексій Кулеба призначений головою Київської обласної державної адміністрації, відповідний Указ підписав Президент України.

Водночас Указом Президента звільнено з посади голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Павлюка, який був призначений на цю посаду 15 березня.

«Очолюючи Київську ОДА, Олександр Павлюк зміг посилити взаємодію між військовими, виконавчою владою та органами місцевого самоврядування в регіоні. З використанням військового досвіду роботи в складних умовах протистояння ворогу навколо Києва були створені нові потужні оборонні лінії», – йдеться в повідомленні на сайті Президента України.

«Хочу подякувати Олександру Павлюку за спільну роботу. Воєнний стан в Україні передбачає консолідацію зусиль на багатьох напрямках, підготовку та забезпечення оборони Київщини та її жителів від агресора. Впевнений, що в подальшій роботі будемо взаємодіяти і під час періоду відбудови по закінченню воєнних дій», – коментує Олексій Кулеба.

Команда Київської ОДА продовжуватиме докладати максимум зусиль, аби відновити регіон після окупації та не допустити дестабілізацію соціально-політичної ситуації в області.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №352/2022 Про звільнення О.Павлюка з посади голови Київської обласної державної адміністрації

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №353/2022 Про призначення О.Кулеби головою Київської обласної державної адміністрації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора