ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У РЖИЩЕВІ

Дата: 02.06.2022 09:24

Фото без описуДень захисту дітей - міжнародне свято, яке відзначається 1 червня. Це свято створене з метою нагадати нам, що діти потребують підтримки та захисту. Особливо важливим це свято здається під час війни, коли багато дітей стали сиротами, позбулися будинку або поїхали з рідного міста.

Зазвичай, в цей день кожна громада готує розважальну програму для дітей. У школярів починаються літні канікули, і вони разом з батьками відвідують виставки, кафе та атракціони.

Цього року свято проходить в умовах війни, але без розваг діти не залишилися. В Ржищівській громаді відбулася ігрова програма для дітей «Територія позитивчиків» на стадіоні Дитячо-юнацької спортивної школи. Діти, які завітали на захід, мали змогу переглянути та прийняти участь у майстер – класі з вільної боротьби, фрістайлу з футболу, взяти активну участь у спортивних естафетах, змаганнях в грі «Боча», «Твістер», перетягуванні канату, стрибках на скакалці, та інших розвагах.

Не залишилася малеча і без подарунків. На завершення заходу діти отримали м’які іграшки, солодощі та смаколики.

Висловлюємо подяку Світлані Редьці за смаколики, спечені власноруч.

За інформацією служби у справах дітей та сім’ї