Дата: 02.06.2022 16:27

Фото без описуЗ метою попередження пожеж в природних екосистемах 02 червня рятувальники Обухівського РУ провели нараду з керівником Ржищівського лісництва ДП «Богуславське лісництво» щодо взаємодії з ДСНС України на випадок  надзвичайних ситуацій пов’язаних з пожежами в лісах.

Представники ДСНС оглянули наявність та справність засобів пожежогасіння наявних в лісництві, наявність мінералізованих смуг поблизу лісових масивів та попереджувальних і заборонних знаків, щодо попередження виникнення пожеж в екосистемах.

Також рятувальники нагадали представникам лісництва про заборону спалювання сухої трав'яної рослинності та їх наслідки, послідовність дій при виявлені вибухонебезпечних предметів та активізування роботи щодо запобігання роботи порушень вимог пожежної безпеки у лісових масивах.