РЖИЩІВСЬКА ГРОМАДА У СКОРБОТІ: НА ВІЙНІ ЗАГИНУВ ГЕРОЙ РУСЛАН ДИЧКО

Дата: 15.06.2022 22:05

Фото без описуГірка трагічна звістка, в яку несила повірити, сколихнула Ржищівську громаду. На жаль, країна втратила ще одного патріота і свого захисника: під час виконання бойового завдання, захищаючи територіальну цілісність України на Сході, загинув наш земляк, мешканець села Півці, військовослужбовець Збройних сил України ДИЧКО Руслан Григорович.

Виконавчий комітет, депутатський корпус Ржищівської міської ради Київської області висловлюють глибокі співчуття батькам та всім рідним і близьким загиблого, його бойовим побратимам. Складаємо доземний уклін родині, яка виховала справжнього патріота, та розділяємо невимовний біль важкої втрати.

Пам’ятаємо, що Руслан Григорович захищав кожного з нас, наш край, нашу свободу і незалежність. Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – ВІЧНА.

Вічна пам’ять Захиснику України! Слава Україні!