ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ ОБЛАСНИЙ ТУРНІР З ФУТБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 19.06.2022 13:37

Фото без опису18.06.2022 року у Ржищівській громаді відбувся благодійний обласний турнір з футболу серед ветеранів на підтримку Збройних сил України.

Турнір на підтримку захисників та захисниць України в громаді проведено вперше - за ініціативи директора і тренера ДЮСШ Коношенка Олександра, координаторки «Активні парки» Усиченко Марини та начальника відділу молоді та спорту Акутіної Оксани. Оскільки безпекова ситуація в громаді залишається стабільною, міський голова Крістіна Чорненька підтримала таку ініціативу.

Призерами турніру стали:

• смт Ставище
  • м. Богуслав
  • м. Ржищів

Кубок кращій гравець отримав учасник команди м. Ржищів - Ігор Ферьєв

Під час матчу можно було зробити благодійний внесок на підтримку армії, глядачі та вболівальники - за бажанням, а от самі футболісти визначають конкретну, посильну кожному суму, яка слугує так званим допуском до участі в турнірі.

У рамках заходу вдалося зібрати 2510 гривень. Про використання цих коштів обов’язково буде прозвітовано!

Дякуємо всім хто долучився до збору

Інфо: Активні парки Ржищівської громади