A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

ЗНАЧЕННЯ ОТРИМАННЯ УКРАЇНОЮ СТАТУСУ КАНДИДАТА В ЧЛЕНИ ЄС

Дата: 27.06.2022 13:33
Кількість переглядів: 765

Статус кандидата в члени - це юридичне закріплення початку вступу України в ЄС. Відтепер Брюссель розглядатиме Україну як майбутнього члена ЄС і надаватиме більшу фінансову і консультаційну допомогу для реформ. Новий статус - це сигнал інвесторам, про те, що Україна адаптуватиме своє законодавство під європейське. Новий статус - це сигнал Москві, яка програла, намагаючись затягнути Україну в свої інтеграційні об’єднання. Україна демонструє лідерство у Східній Європі. Разом з нею відповідний статус надано Молдові, а в перспективі нададуть і Грузії. Попереду багато роботи і реформ для досягнення Україною відповідності Копенгагенським критеріям, що вимагається від країн, які вступають в ЄС. Є як успішні, так і неуспішні історії руху країн-кандидатів до повноправного членства. Але у нашому випадку все залежатиме від нас самих.

Історична подія для України. Усі 27 країн-членів Європейського Союзу підтримали надання нашій державі статусу кандидата на вступ у ЄС. Українці своїм героїзмом та відданістю демократичним цінностям однозначно заслужили бути в колі великої європейської родини.

Україна подолала довгий шлях трансформації в європейську країну з вільною ринковою економікою, розвиненою демократією та повагою до прав і свобод людини. Отримання статусу кандидата засвідчує успішність впровадження реформ та значний прогрес у наближенні до європейських стандартів. Ми вже розпочали інтеграцію у внутрішній ринок ЄС. Маємо підписані авіаційний та енергетичний «безвізи», близькі до укладення митного, промислового та цифрового.

Статус кандидата є важливим сигналом для всіх українців, що наше спільне майбутнє — це Європейський Союз, а процес вступу до ЄС стане невід’ємною частиною шляху відновлення нашої країни. Крім того, це відкриває Україні ширший доступ до програм та фондів ЄС, а також до залучення нових інвестицій, оскільки бізнес тепер розглядатиме Україну як потенційного члена Євросоюзу та перспективний майданчик для стартапів.

Подальший вступ нашої країни в ЄС дасть переваги для всіх сторін. Україна може гарантувати європейську продовольчу безпеку, сприяти пришвидшенню «зеленого» переходу та зменшенню енергетичної залежності від росії, зробити вагомий внесок в економічний розвиток та цифровізацію Європи.

За інформацією управління комунікацій КОВА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора