ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 01.07.2022 15:33

Фото без опису30 червня 2022 року відбулося (12) позачергове засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 16 членів виконкому.

На останньому засіданні Ржищівської міської ради були внесені зміни до кількісного та персонального складу виконавчого комітету у зв’язку з обранням члена виконкому Анатолія Шевчука депутатом Ржищівської міської ради. Наразі склад виконавчого комітету Ржищівської міської ради нараховує 18 осіб.

На порядку денному було 2 питання, що потребували термінового вирішення. Рішенням виконавчого комітету було схвалено надання матеріальної допомоги 5 громадянам Ржищівської міської територіальної громади, які опинилися у складних життєвих обставинах, на загальну суму 2300 грн, та одноразової грошової допомоги сім’ї загиблого військовослужбовця на суму 20 000 грн.

Також на засіданні було розглянуто питання щодо надання дозволу на присвоєння поштової адреси нерухомого майна, що належить Свято-Троїцькій Парафії УПЦ у с.Стрітівка.

За результатами розгляду, всі рішення було схвалено одноголосно.