ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!

Дата: 11.07.2022 16:54

Фото без описуПекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову торкнувся Ржищівської громади – надійшла сумна звістка про загибель нашого земляка та героя, жителя села Балико-Щучинка Юрія ТРИЩУКА.

Колектив Ржищівської міської ради, депутатський корпус та виконавчий комітет, вся громада висловлюють глибокі співчуття рідним, близьким та матері – депутату міської ради Трищук Людмилі Йосипівні, з приводу непоправної втрати - загибелі сина.

Нехай добрий, світлий спомин про Юрія стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Йдуть у засвіти найкращі життя… Ті, кому б творити Україну, продовжувати рід український, бути нашим майбутнім. Натомість вони стають нашою історією. Героїчною пам’яттю і вічним болем.

Вічна пам’ять і слава нашому мужньому воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Інформацію про дату та час прощання з Юрієм Трищуком буде повідомлено додатково.