09 ЛИПНЯ – ДЕНЬ СЕЛА УЛЯНИКИ

Дата: 09.07.2022 09:00

Шановні жителі села Уляники!

Щиро вітаю вас з прийдешнім святом - Днем села!

Ваше невеличке охайне село завжди славилося мальовничою природою, неповторною культурною спадщиною та своїми працьовитими людьми, щоденна праця, відданість та любов до рідної землі яких заслуговують на глибоку повагу.

На жаль, війна внесла в наше життя свої правила, і цьогорічне свято затьмарене сумними подіями та має гіркий присмак, але я дякую всім мешканцям с. Уляники за людяність та патріотизм до свого рідного краю.

Тож від щирого серця й від усієї душі зичу усім вам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання. Маємо бути єдиними і згуртованими, спрямовуючи всі свої прагнення та дії на довгоочікувану і бажану Перемогу!

Зі святом!

З найкращими побажаннями