ОПРИЛЮДНЕНО РЕЗУЛЬТАТИ РОЗГЛЯДУ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ ДО ПРОЄКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 14.07.2022 16:35

Сьогодні, 14 липня 2022 р. о 14-00 год. , у залі засідань Ржищівської міської ради відбулося оприлюднення результатів розгляду пропозицій громадськості до проєкту містобудівної документації «Детальний план території по вулиці Ярмаркова в місті Ржищів Київської області».

На заході були присутні: представник замовника Ганушевич Людмила , представник приватного підприємства «Архбудренесанс» Рихло Марина, яким розроблено містобудівну документацію , представники виконавчого комітету Ржищівської міської ради.

Начальником відділу містобудування повідомлено присутнім що за період оприлюднення на офіційному сайті виконкому з 13 червня по 13 липня 2022 року письмові пропозиції до зазначеної містобудівної документації не надходили.