НА ПОЗАЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ ЗАТВЕРДИЛИ ТЕХНІЧНУ ДОКУМЕНТАЦІЮ З НОРМАТИВНОї ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬ В СЕЛІ СТАЙКИ РЖИЩІВСЬКОЇ МТГ

Дата: 14.07.2022 16:36

Сьогодні під головуванням міського голови Крістіни Чорненької відбулося засідання 24 позачергової сесії Ржищівської міської ради, в якому взяло участь 20 депутатів.

На початку сесії присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого захисника України, жителя села Балико-Щучинка Юрія Юрійовича Тріщука.

На порядку денному було одне питання – «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Стайки Ржищівської міської територіальної громади Обухівського району Київської області». Нова нормативно-грошова оцінка вступає в дію з 1 січня 2023 року.

В зв’язку зі зміною площі населеного пункту, введенням в існуючі межі села Стайки Кагарлицького району Київської області площею 486,6 га земельних ділянок загальною площею 555,64 га на підставі виготовленого Генерального плану села Стайки Ржищівської міської територіальної громади Обухівського району Київської області, Ржищівською міською радою у 2021 році було прийняте рішення №684-11-08 «Про розробку технічної документації із землеустрою щодо проведення нормативної грошової оцінки земель с.Стайки, Обухівського (Кагарлицького) району, Київської області».

В кінці сесії Крістіна Іванівна подякувала всім присутнім депутатам за конструктивну та злагоджену роботу. Повідомила, що наступне чергове засідання відбудеться згідно затвердженого депутатами плану роботи Ржищівської міської ради 2 вересня 2022 року.