СТАЙКИ: ЗУСТРІЧ З ІСТОРИКОМ, ЕТНОГРАФОМ НІНОЮ БЕЛЛІНІ

Дата: 15.07.2022 10:59

14 липня у Стайківському музеї відбулося засідання клубу «ОБЕРІГ". «НЕВІДОМІ СТОРІНКИ СТАЙОК" - такій темі була присвячена зустріч з істориком, етнографом, гідом, викладачем, і просто чудовою жінкою - Ніною Белліні. Чудова атмосфера, надзвичайно цікава, змістовна, пізнавальна розповідь про невідомі факти з історії Стайок, та й Київської Русі в цілому... Час спілкування пролетів не помітно.

Враження від зустрічі з Ніной Белліні незабутні! Своїм ентузіазмом та натхненням вона породжує бажання пізнавати і любити нашу країну ще більше!

І саме тому, вже 18 липня (понеділок) о 12:00 відбудеться нова зустріч з Ніною Белліні.

• Пані Ніна розповість про історію формування українського одягу від часів Київської Русі до сьогодення.
  • Ви дізнаєтеся чому таке величезне значення для українців має вишиванка, і як саме захищають обережні візерунки.
  • Пані Ніна розкаже вам, чому українські жінки носили пояси з молитвами, що таке плахта, лунниці, і чому українські бабусі й досі одягають прикраси дуже цікавої форми.
  • У вас буде можливість дізнатися як саме і для чого покривали голову жінки на теренах України і що таке хусткування.
  • А також зробити фотосесію на пам'ять!

Тож чекаємо всіх бажаючих 18 липня о 12:00 у Стайківському музеї.