Найвища нагорода Франції. Ліна Костенко отримала Орден почесного легіону

Дата: 15.07.2022 11:05

Фото без описуЦеремонія вручення відзнаки пройшла у французькому посольстві у четвер, 14 липня. На ній був присутній і мер Києва Віталій Кличко.
Орден почесного легіону є вищою відзнакою пошани і офіційного визнання особливих заслуг у Франції.

«У тяжкий час ми тут зібралися, але з дуже гарної нагоди, тому що отримати Орден почесного легіону — це велика честь. Для мене це була абсолютна несподіванка, тому що я належу до всесвітньо невідомої літератури. І раптом така відзнака. Я справді люблю Францію. У мене є і вірші про Францію», — прокоментувала свою нагороду Ліна Костенко.

Раніше кавалерами Ордену почесного легіону ставали такі видатні українці як художник Ілля Рєпін, антрополог та етнограф Федір Вовк, хореограф Серж Лифар тощо.

Новини України та Світу