На території Київської області заборонено запускати у повітря дрони, квадрокоптери та безпілотні літальні апарати без відповідного дозволу

Дата: 18.07.2022 09:39

Фото без описуДо уваги жителів Київщини, фермерів та керівників сільгосппідприємств!

Нагадуємо, на території Київської області забороняється використання повітряного простору цивільною авіацією (повітряним суднам, легкомоторним літальним апаратам, квадрокоптерам, дронам, іншим безпілотним літальним апаратам, повітряним безмотороним засобам пересування, планерам, дельтапланам, аеростатам, дирижаблям тощо).

Зазначена заборона стосується й так званих агродронів, що використовуються у сільському господарстві.

Обмеження використання повітряного простору цивільною авіацією встановлені Державною авіаційною службою України за поданням Генерального штабу Збройних сил України.

Порушників вимог може бути притягнуто до кримінальної відповідальності.

Заборона дійсна на весь час дії воєнного стану.