A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

АПАРАТНА НАРАДА 18.07.2022

Дата: 18.07.2022 15:57
Кількість переглядів: 322

18 липня міський голова Крістіна Чорненька провела апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів.

Керівники ключових галузей коротко доповіли про стан справ, обсяг робіт, що нині виконуються в їхніх установах, та озвучили проблеми, які необхідно вирішувати. З головного:

СОЦЗАХИСТ: у зв’язку з переходом користувачів до нового постачальника газу виникла необхідність вносити зміни до бази, причому в ручному режимі, що дещо уповільнює процес; у штатному режимі вирішуються проблемні питання, що виникають у внутрішньо переміщених осіб, пов’язаних з невчасною виплатою різних видів допомоги та ін.питань; продовжується реєстрація ВПО.

ОСВІТА: пропрацьовано з керівниками закладів освіти алгоритм опитування батьків щодо форми навчання, триває підготовка до опалювального сезону.

МЕДИЦИНА: надано роз’яснення щодо нового штаму коронавірусу, необхідності проведення бустерної дози, надано інформацію щодо наявності вакцини (наявні різні види вакцини).

ЦНАП: є певні проблеми із запуском системи програмного криптографічного захисту інформації «Крипто автограф», наразі тривають технічні роботи.

ЖКГ: подано зведену інформацію щодо компенсації власникам приміщень, які розмістили ВПО (близько 500), продовжуються роботи щодо проведення водопостачання на масиві «Хомене».

БЛАГОУСТРІЙ: працівники благоустрою продовжують проводити ямковий ремонт доріг господарським способом, здійснюють обрізку дерев, косіння трави та ін роботи.

ОРГАНІЗАЦІЙНО-КАДРОВА РОБОТА: про участь в онлайн заходах, щоденне інформування, зміни в законодавстві, зокрема, що стосуються відпусток працівників.

ПРАВОЗАХИСТ: на минулому тижні відбувся прийом громадян старшим дільничним офіцером поліції ВП Обухівського РУП ГУНП в Київській області, капітаном поліції Інною Калієвською. Такі прийоми громадян представниками поліції плануються проводити на постійній основі.

МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРА: триває збір пропозицій щодо перейменування окремих вулиць у населених пунктах Ржищівської міської територіальної громади.

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ: відділом освіти спільно з відділом молоді та спорту оголошено благодійну акцію «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ» з метою збору коштів для придбання сіток та фарби для їх плетіння. Вже зібрано 13 800 грн.

КУЛЬТУРА: Стартував мистецький проєкт «Відкрита майстерня» на базі КЗ «Ржищівська публічна бібліотека», де організатори поставили за мету за допомогою кращих терапевтичних практик і художніх засобів навчити людей адекватно реагувати на виклики сьогодення та трішки відволікатися.

За результатами розгляду актуальних питань життєдіяльності громади, керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств було надано відповідні доручення на поточний тиждень.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора