ВІДБУЛАСЯ ІНФОРМАЦІЙНА СЕСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 20.07.2022 10:03

Працівники відділу містобудування, архітектури та земельних відносин міськвиконкому взяли участь в інформаційній сесії «Регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану. Останні законодавчі зміни», що проводилась програмою «U-LEAD з Європою» у дистанційному режимі .

Мета інформаційної сесії – проінформувати учасників про правові особливості регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану у зв’язку з набранням чинності останніх законодавчих змін. А саме: у червні 2022 року набрали чинності Закони №2247 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану» та №2254 «Про внесення змін до деяких законів України щодо першочергових заходів реформування сфери містобудівної діяльності".