ВІДБУЛОСЯ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ

Дата: 20.07.2022 10:03

19 липня 2022 року в режимі відеоконференції відбулось розширене засідання регіонального оперативного штабу з підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року під головуванням заступника голови Київської обласної державної адміністрації, керівника обласного штабу начальника Миколи Бойка, за участі керівника Обухівської районної військової адміністрацї Олександра Гомона, представників інших районів Київщини. Ржищівську громаду на даному заході представляв перший заступник міського голови Юрій Терещенко.

Під час розширеного засідання регіонального оперативного штабу розглядалися питання:

• Щодо заготівлі деревного біопалива для забезпечення сталого проходження опалювального періоду 2022/2023 року.
  •  Про стан виконання протокольного доручення за результатами засідання регіонального оперативного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року від 13 липня 2022 року.

За матеріалами пресслужби Обухівської РВА