РАДА ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ МІСТА РЖИЩЕВА ПРОВЕЛА ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ

Дата: 21.07.2022 15:12

20 липня в приміщенні залу засідань міської ради відбулось засідання Ради Організації ветеранів м.Ржищів, участь в якому взяла і міський голова Крістіна Іванівна Чорненька.

Хвилиною мовчання ветерани вшанували пам'ять героїв, які загинули, захищаючи територіальну цілісність нашої України.

Фото без описуНа порядок денний було винесено ряд організаційних питань, а також інформацію міського голови Крістіни Чорненької про соціально-економічний розвиток міста в умовах воєнного часу, про роботу структурних підрозділів міськвиконкому, надання медичних послуг та діяльність закладів освіти, про допомогу, яка надається переселенцям з тимчасово окупованих територій, про підготовку до опалювального сезону 2022-2023 років.

Міський голова відповіла на запитання членів Ради ветеранів, зокрема, про новій рентген апарат, який вже має лікарня, коли почнуть видаватись паспорти нового зразка, про роботу служби благоустрою.

Наостанок голова Ради ветеранів Моргун Л.М. закликала всіх членів Ради ветеранів відповідальніше в цей особливий період відноситись до виконання покладених на них завдань згідно Статуту ветеранів.