ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 21.07.2022 15:14

21 липня 2022 року відбулося чергове (13) засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 13 членів виконкому.

На даному засіданні було розглянуто 34 проєкти основного порядку денного та 3 додаткових. Члени виконкому затвердили Програму про сплату членських внесків членами Асоціації міст України на 2022 - 2024 роки, внесено зміни до рішення Ржищівської міської ради Київської області від 17.12.2021 року №1306-17-08 “Про бюджет Ржищівської міської територіальної громади Київської області на 2022 рік”, схвалено надання матеріальної (фінансової) допомоги громадянам Ржищівської міської ТГ на загальну суму 20 600 грн ( з них 20 тис.грн – сім’ї загиблого військовослужбовця), розглянуто питання захисту майнових прав дитини.

У зв’язку з прокладанням мережі водопостачання на масиві Хомене, частина проєктів стосувалася саме надання дозволу жителям цих вулиць та комунальному підприємству «ККП м.Ржищева» на порушення об’єктів благоустрою. Частина питань традиційно стосувалися містобудування, архітектури, житлово–комунального господарства та роботи з ОСББ, а саме: надання дозволу на зміну поштової адреси нерухомому майну, виготовлення будівельного паспорту, дозвіл на видалення дерев та ін.

Всі рішення ухвалено одноголосно.