Працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели роз’яснювальну роботу з працівниками з представниками Ржищівського лісництва, щодо дотримання правил пожежної безпеки

Дата: 09.08.2022 13:44

З метою запобігання пожеж в екосистемах 09 серпня працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели роз’яснювальну роботу з працівниками з представниками Ржищівського лісництва, щодо дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах та відпрацювання дій з ліквідації пожеж в лісових масивах. Рятувальники нагадали працівникам про основні правила пожежної безпеки яких потрібно дотримуватись для запобігання виникнення пожеж.
Також рятувальники нагадали працівникам про порядок дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.