Працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели пожежно-профілактичне відпрацювання с. Гребені Ржищівської громади, щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті

Дата: 10.08.2022 13:46

Фото без опису09 серпня працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели пожежно-профілактичне відпрацювання с. Гребені Ржищівської громади, щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

Рятувальники нагадали громадянам про заборону спалювання залишків сухої рослинності, правила пожежної безпеки в побуті та про дії у разі виникнення пожежі. Особливу увагу було звернути на порядок дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та про заборону вчинення будь-яких дій з підозрілими предметами окрім як повідомлення працівників ДСНС та Національної поліції.