Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

АПАРАТНА НАРАДА 15.08.2022

Дата: 15.08.2022 16:31
Кількість переглядів: 538

Фото без опису15 серпня міський голова Крістіна Чорненька провела апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та комунальних закладів.Керівники ключових галузей коротко доповіли про стан справ, обсяг робіт, що нині виконуються в їхніх установах, та озвучили проблеми, які необхідно вирішувати. З головного:

МЕДИЦИНА: медичні заклади працюють у штатному режимі, проводяться планові медогляди.

ОСВІТА: триває підготовка до нового навчального року: за результатами проведеної роботи з керівниками закладів освіти Ржищівської МТГ та відповідно до опитування батьків у Піївському ліцеї «Ерудит», ОЗО «Ржищівський ліцей «Лідер» та Кузьмінецькій філії ОЗО «Ржищівський ліцей «Лідер» планується навчання за змішаною формою; в ОЗО «Ржищівська гімназія «Гармонія» з її філіями (Балико-Щучинська філія, Гребенівська філія, Стайківський ліцей «Світоч» та його Стрітівська філія, Грушівська гімназія, Півецька філія ОЗО «Ржищівський ліцей «Лідер» планується дистанційна форма навчання, так як відсутні найпростіші укриття.

СОЦЗАХИСТ: соціальні виплати проводяться вчасно, кількість звернень щодо реєстрації ВПО суттєво зменшилася. У територіальному центрі соціального обслуговування послуги надаються в повному обсязі.

Фото без описуЖКГ: тривають роботи щодо проведення водопостачання на масиві «Хомене» (вул.Михайла Грушевського), за потреби проводяться ремонтні роботи з ліквідації аварійних ситуацій на водопровідних мережах, проводиться заготівля дрів для підприємства.

БЛАГОУСТРІЙ: нині працівники благоустрою здійснюють роботи з ліквідації негоди, яка вирувала на минулому тижні.

КУЛЬТУРА: більшість мистецьких колективів відновили свою роботу.

ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ: триває видача гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

За результатами розгляду актуальних питань життєдіяльності громади, керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств було надано відповідні доручення на поточний тиждень.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора