ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 19.08.2022 08:53

Фото без опису18 серпня 2022 року під головуванням міського голови Крістіни Чорненької відбулося чергове (16) засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області, участь у якому взяли 13 членів виконкому. На даному засіданні було розглянуто 21 проєкт.

Члени виконкому погодили щомісячну плату та встановлення додаткових пільг за навчання в КЗ «Ржищівська мистецька школа» на 2022-2023 навчальний рік. Відповідними рішеннями виконкому було відкореговано тарифи на надання послуг з поводження з побутовими відходами на території Ржищівської міської територіальної громади та затверджено Перелік та вартість послуг, що надаються КП «Ржищівська служба благоустрою та ритуальних послуг».

Сьогодні на засіданні також було ухвалено рішення щодо перейменування 36-ти вулиць та провулків населених пунктів Ржищівської міської територіальної громади Обухівського району Київської області - це стало завершальним етапом громадського опитування серед мешканців населених пунктів нашої громади, що тривало протягом місяця.

Зокрема перейменовано такі вулиці:

РЖИЩІВ

• вул. Олександра Пушкіна – вул. Миколи Леонтовича;
  • вул. Михайла Лермонтова – вул. Вербова;
  • вул. Володимира Маяковського - вул. Андрія Малишка;
  • вул. Льва Толстого – вул. Поштова;
  • вул. Юрія Гагаріна – вул. Космічна;
  • пров. Гагаріна – вул. Василя Стуса;
  • вул. Паризької Комуни – вул. Маківська;
  • змінено адресу багатоквартирного житлового будинку в місті Ржищів, розташованого по вулиці Комарова, №1, на нову адресу: Київська область, Обухівський район, Ржищівська міська територіальна громада, місто Ржищів, вулиця Тараса Шевченка, будинок № 84, без зміни нумерації квартир.

ПІЇ

• вул. Пушкіна – вул. Вишнева.

ЮШКИ

• вул. Шурухіна – вул. Михайлівська;
  • вул. Мічуріна – вул. Хутірська.

ГРЕБЕНІ

• вул. Івана Зими – вул. Виноградна.

КУЗЬМИНЦІ

• вул. Гагаріна – вул. Прибережна.

ГРУШІВ

• вул. Ушакова – вул. Сонячна.

ХОДОРІВ

• вул. Жовтнева – вул. Дружби;
  • вул. Гагаріна - вул. Лесі Українки.

ВЕДМЕДІВКА

• вул. Жовтнева – вул. Горіхова;
  • вул. Горького – вул. Дачна;
  • вул. Гагаріна – вул. Миру.

ВЕЛИКИЙ БУКРИН

• вул. Купріянова – вул. Незалежності;
  • вул. Сіндрякова – вул. Польова.

МАЛИЙ БУКРИН

• вул. Жукова – вул. Дружби.

ВЕЛИКІ ПРИЦЬКИ

• вул. Гагаріна – вул. Зоряна.

СТРІТІВКА

• вул. Гагаріна – вул. Соборна.

ПІВЦІ

• вул. 8-го Березня – вул. Незалежності;
  • вул. Гагаріна – вул. Миру;
  • вул. 1-го Травня - вул. Руслана Дичка.

ОНАЦЬКИ

• вул. 8-го Березня – вул. Українська.

ЯБЛУНІВКА

• вул. 8-го Березня – вул. Солов’їна;
  • вул. Гагаріна – вул. Незалежності.

СТАЙКИ

• вул. Пушкіна - вул. Кобзарів;
  • вул. Чехова – вул. Гетьманська;
  • вул. Колгоспна – вул. Гуринівська;
  • вул. 40 років Перемоги – вул. Перемоги.

БАЛИКО-ЩУЧИНКА

• вул. Генерала Ватутіна – вул. Шкільна;
  • вул. Гагаріна – вул. Джерельна;
  • вул. Козирьова - вул. Лісова.

Частина питань традиційно стосувалися містобудування, архітектури, житлово–комунального господарства та роботи з ОСББ, а саме: передача в оренду частини нежитлового приміщення комунальної власності громади без проведення аукціону, надання дозволу жителям масиву «Хомене» на порушення об’єктів благоустрою, надання дозволу на зміну поштової адреси нерухомому майну, виготовлення будівельного паспорту, дозвіл на видалення дерев та ін.

Проєкт рішення щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами по вул. Київська, 26, у с. Гребені членами виконкому було відхилено, так як громадянин, який звернувся за таким дозволом, фактично вже встановив даний рекламний щит з явними порушеннями навіть не дочекавшись рішення органу місцевого самоврядування.

Всі інші рішення ухвалено одноголосно.

Детальніше ознайомитися з рішеннями виконавчого комітету Ржищівської міської ради можна буде на офіційному сайті Ржищівської територіальної громади, які будуть розміщені протягом 5 робочих днів.