СТАЙКІВСЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ВІТАЄ З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 19.08.2022 19:25

Фото без описуВсесвітній день гуманітарної допомоги ? це одна з нагод гідно оцінити ту важку працю, яку щоденно виконують працівники гуманітарних місій і волонтери у боротьбі з різноманітними кризами.

Сьогодні, в нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує. Добрі справи не залишаються непоміченими. Вони, як маяки світять для тих, хто чекає допомоги.

Зараз, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної підтримки стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої.І як чудово, що такі люди серед нас все таки є:

1. Благодійний фонд «СПАДЩИНА МАЙБУТНЬОГО», керівник – Павло Фельдблюм.

2. Міжнародний фонд «МИ З УКРАЇНОЮ» та церква «КОВЧЕГ СПАСІННЯ», пастор–Олексій Терещенко.

3. Громадська організація «ДРУЗІ УКРАЇНИ», Польща, м. Варшава, президент – Вероніка Марчук.

4. Православна церква України, митрополит Епіфаній.

5. Громадський рух «ВОЛОНТЕРИ ОБОЛОНІ», м. Київ, керівник – Лариса Дасік.

6. Медведєв Олександр

7. Медведєв Євген

8. Несміян Михайло

9. Несміян Ігор

10. Гибало (Чипко) Людмила

11. Шестопал Костянтин

12. Шестопал Олексій

13. Карнаух Олександр

14. Карнаух Олексій

Ми дуже вдячні цим благодійним організаціям та всім мешканцям села Стайки, які з перших днів повномасштабного російського вторгнення, долучилися до роботи гуманітарного штабу с.Стайки та забезпечують допомогою найбільш потребуючи категорії населення, внутрішньо переміщених громадян, військовослужбовців та інших.

Надаючи допомогу, Ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість та надію на краще життя!

Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців! Ми щиро дякуємо за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця! За те, що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай же Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею!

Бажаємо Вам всіх благ і процвітань!

Нехай Бог дарує Вам міцне здоров’я, радість і щастя!