СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ’Ї ОТРИМАЛА НОУТБУК ДЛЯ ЯКІСНОГО НАДАННЯ ПСИХОСОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Дата: 20.08.2022 19:31

Фото без описуСлужба у справах дітей та сім’ї Ржищівської громади отримала ноутбук у рамках програми Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.  Передача комп’ютерної техніки відбулася в Київській ОВА за участю заступника голови адміністрації Сергія Білецького та представників БО «Надія і житло для дітей». Ця благодійна організація реалізує кілька проектів із надання допомоги дітям та сім’ям у Київській області за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Мета цього проекту – допомогти громадам в організації якісного надання психосоціальних послуг, а також матеріальної та медичної підтримки дітей і їхніх батьків, знизити негативні наслідки від пережитих травмуючих подій, спричинених війною.

Всього територіальним громадам Київщини передали 40 ноутбуків.

За інформацією КОДА