РОБОЧА НАРАДА У ВІДДІЛІ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

Дата: 19.08.2022 19:34

Фото без опису19 серпня начальник відділу культури і туризму Олена Пасека провела робочу нараду із культпрацівниками відділу культури і туризму Ржищівської громади. Провели аналіз роботи закладів та спланували заходи на осінній період.

Від початку військової агресії та запровадження військового стану у будинках культури та сільських клубах Ржищівської громади працюють штаби з надання гуманітарної допомоги.

Саме сьогодні під час наради керівник центрального штабу Ржищівської громади Любов Дорофєєва подякувала за ту важку працю, яку щоденно виконують працівники гуманітарних місій та привітала присутніх з Всесвітнім днем гуманітарної допомоги.

Репетиції та заняття творчих колективів продовжують активно відновлюватись, попри не легкий час, організовуються заходи, які проводяться відповідно до вимог військового стану, задля підняття духу та моральної підтримки мешканців громади, тим самим приближаючи нашу ПЕРЕМОГУ!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА

ДЯКУЄМО І СЛАВА ЗСУ

За інформацією відділу культури і туризму