СТВОРЮЄМО ПРОДОВОЛЬЧИЙ РЕЗЕРВ У РЖИЩІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 22.08.2022 18:48

У гуманітарному штабі з’явилася холодильна скриня на 250 літрів для збереження продуктового резерву на випадок потенційного форс-мажору для забезпечення громади в умовах воєнного часу. Її придбали за благодійні внески, які надходять на рахунок штабу.

Камеру вже заповнили стратегічним запасом м’яса.

Перед громадами виникла ціла низка складних викликів, про які ми не думали ще до війни. Дякуємо всім небайдужим громадянам, що допомагають один одному у цій надзвичайно складній ситуації. Тепер гуманітарний штаб - це своєрідний, активний центр опору протидії окупантам і допомоги соціально вразливому населенню.

Завдяки плідній співпраці всіх служб і місцевих органів влади з волонтерами та доброчинцями нам вдається долати нові виклики та забезпечувати функціонування системи надання допомоги.

Разом до перемоги!

Джерело: Відділ культури і туризму Ржищівської громади