A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

29 СЕРПНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Дата: 29.08.2022 19:11
Кількість переглядів: 207

Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину.

“Не існує правильних слів чи слушних моментів, коли йдеться про втрати. Бо це зламані долі конкретних людей, які для своїх рідних були цілим Всесвітом.

На жаль, герої вмирають. Вони здобувають вічне життя і вічну славу, залишаються нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців. Але їх більше немає для тих, кому вони потрібні живі.

Схиляю голову і розділяю разом із близькими та рідними біль непоправної втрати. Дякую за найбільшу жертву, свідомо віддану своїй державі. Так твориться історія і формується нація, якою захоплюватиметься світ.

Обіцяю, жодна жертва не стане марною – ми продовжуватимемо боротьбу до нашої Перемоги.

Стоїмо зі щитом. Пам’ятаємо всіх, хто на щитах", - наголосив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний.

Схиляємо голови у глибокій скорботі перед пам'яттю наших земляків, які поклали життя задля нашої незалежності від агресора. І доки жива ця пам’ять – доти Україна нездоланна.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора