Річний звіт міського голови за 2021 рік

Дата: 31.08.2022 14:24

Шановні жителі громади!

Минув перший повноцінний календарний 2021 рік з часу повноважень міського голови Крістіни ЧОРНЕНЬКОЇ та Ржищівської міської ради восьмого скликання, водночас ПЕРШИЙ для новоутвореної громади, яка охоплює місто Ржищів та 24 села.

Відповідно до пункту 7 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" міський голова звітується раз на рік перед територіальною громадою.

Вашій увазі пропонуємо відеозапис та презентацію звіту міського голови за 2021 рік, який відбувся у форматі онлайн 31 серпня 2022 року. Всі бажаючі, хто не мав змоги доєднатися до прямої трансляції, можуть ознайомитися з результатами проведеної роботи за звітний період, планами і перспективами розв'язання проблем громади, а також поставити запитання міському голові та висловити свої пропозиції під цим дописом.