СЬОГОДНІ У СТАЙКАХ ПОПРОЩАЮТЬСЯ ІЗ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЄМ

Дата: 06.09.2022 15:06

Знову до Ржищівської громади надійшла сумна звістка про загибель нашого захисника зі Стайок - старшого сержанта ЗСУ Олександра ШАНДРИ. Мужній воїн героїчно захищав рідну Україну ще з 2014 року.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та героя. Нехай добрий, світлий спомин про Олександра Вікторовича назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Церемонія прощання з Олександром ШАНДРОЮ відбудеться у рідному селі Стайки біля церкви Успіння Пресвятої Богородиці сьогодні, 6 вересня, о 13.30 годині.

Просимо жителів громади зустріти кортеж з тілом військового та утворити живий коридор вулицею Київська (від церкви до цвинтарю).

Вічна пам’ять Герою!