РЖИЩІВСЬКА ГРОМАДА ВТРАТИЛА ЩЕ ОДНОГО ГЕРОЯ-ЗАХИСНИКА

Дата: 09.09.2022 14:18

До останнього не вірилося, що трагічна звістка, що облетіла Ржищів ще минулого тижня, про загибель жителя нашого міста – Євгенія КАРПЕНКА – це страшна правда.

Боронячи Україну від російських окупантів, 13 серпня, під час виконання бойового завдання у Донецькій області, перестало битися серце нашого земляка – солдата КАРПЕНКА Євгенія Миколайовича, 1986 року народження.

Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям, бойовим побратимам Героя. Світлий, добрий спомин про відважного захисника України назавжди залишиться в наших серцях! Схиляємо голови в пошані перед пам’яттю бійця!

Поминальна служба та церемонія прощання з Євгенієм КАРПЕНКОМ відбудеться завтра, 10 вересня о 12:00 годині, у м.Ржищеві за адресою: вул.Запорізька, 41.

Просимо жителів громади зустріти кортеж з тілом військового та утворити живий коридор пошани вулицею Соборна (зі сторони Кагарлика) та Київський Шлях з 10:30 години.

Вічна пам’ять Герою!!!